29-11-2022

Prizren: Arrestohet një person pasi kanosi vëllain dhe ia dëmtoj veturën

Në Prizren është arrestuar një person për shkak se kishte kanosur vëllain e tij.

Ai po ashtu i kishte dëmtuar veturën viktimës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe:

Deri në 7 orë pa rrymë, këto janë zonat e Prizrenit e Rahovecit ku sot priten reduktime

Asnjë koment

Comments are closed.