03-10-2022

Prizren: Hajnat vjedhin stoli ari dhe telefona në një shtëpi

Një burrë ka njoftuar policinë se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij.

Nga aty, hajnat kanë vjedhur stoli ari dhe katër telefona mobil.

Policia njofton përmes raportit se rasti është duke u hetuar.

Asnjë koment

Comments are closed.