20-05-2024

Prizren: Hidhet sprej në një lokal

Dy persona kanë hedhur sprej në një lokal në Prizren.

Sipas policisë pesë viktima kanë pranuar tretman mjekësor.

“Raportohet se në një lokal, dy të dyshuarit meshkuj K-Shqiptar kanë hedhur sprej, me ç ‘rast pesë viktimat tre meshkuj dhe dy femra kanë pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raportin e policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.