24-05-2024

Prizren: Hiqet flamuri amerikan nga disa persona të panjohur

Kosova.info ka siguruar disa fotografi dhe sipas disa informacioneve, kjo ka ndodhur për shkak të mllefit pas vrasjes se gjeneralit iranian Qassem Solemani.

Ndryshe, një deklaratë kundër Amerikës e kishte dhe edhe një aktiviste, e cila i kishte quajtur kriminel amerikanët./Zeri/

Image

Asnjë koment

Comments are closed.