15-07-2024

Prizren: Kryesia e PDK-së takim me strukturat në Prizren

Në Prizren kryesia e PDK-së ka mbajtur sonte një takim me strukturat e gjëra, raporton Gazeta e Prizrenit.

Burime të portalit bëjnë me dije se në takim ishin të ftuar anëtarët e kryesisë së degës, drejtorët komunal nga PDK,  asambleistët, dhe kryetarët e nëndegëve.

Një takim i tillë është mbajtur, pas 9 muajsh, të zgjedhjes së kryetarit Shaqir Totaj dhe ekzekutivit. / Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.