15-07-2024

Prizren: Ky është i riu që i dha fund jetës (foto)

Në një zonë malore të Prevallës, dyshohet se Shaqir Zogaj i ka dhënë fund jetës. 

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar, i cili doli në vendin e ngjarjes bashkë me ekipin mjekësor dhe njësitë tjera relevante.

33-vjeçari i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur në litar.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i 33-vjeçarit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Asnjë koment

Comments are closed.