30-05-2024

Prizren: Një vajzë raporton në Polici se është rrahur nga nëna dhe vëllai

Një vajzë në Prizren ka raportuar se është rrahur nga nëna dhe vëllai i saj.

Bëhet e ditur se vajzës i është ofruar ndihmë mjekësore.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje familjare është sulmuar fizikisht nga nëna dhe vëllai i saj. Viktimës i është ofruar ndihmë mjekësore, ndërsa pas intervistimit të palëve është njoftuar prokurori i cili ka rekomanduar që i dyshuari vëllai i viktimës të ndalohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./FO

Asnjë koment

Comments are closed.