28-05-2024

Prizren: Sulm ndaj zyrtarëve policor, arrestohen dy të dyshuar

Janë arrestuar dy persona këtë të enjte në Prizren, pasi po dyshohen se kanë penguar dhe sulmuar zyrtarët policor.

Prokurori vendosi që njëri nga të dyshuarit të dërgohet në mbajtje, ndërsa tjetri u lirua me procedurë të rregullt.

Rasti u cilësua “Sulm ndaj personit zyrtar”, bën të ditur raporti 24-orësh i policisë.

Asnjë koment

Comments are closed.