04-10-2023

Prizren: Theret me thikë një person

Për pasojë një person ka mbetur i lënduar, i cili është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar Policia në Prizren, e cila rastin e ka kualifikuar si “lëndim i rëndë trupor”.

 

“Policia ka nisur hetimet për rastin, ndërsa viktika është jashtë rrezikut për jetën”, ka njoftuar Policia për Gazetën Sinjali.

“Për momentin nuk kemi të arrestuar, por të dyshimtit janë të njohur për Policinë, dhe jemi në kërkim të tyre

Asnjë koment

Comments are closed.