09-03-2021

Prizren: Vajza pretendoi se u dhunua nga dy meshkuj në hotel, mjeku ‘sgjen shenja

Policia e Kosovës në Prizren të enjten mbrëma kanë marre një raportim se një femër është dhunuar në hotel nga dy meshkuj.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe sipas mjekut, viktima nuk ka shenja të dhunimit.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar edhe prokuroria./GB

Asnjë koment

Comments are closed.