14-07-2024

Prizren: Vidhen para, orë dore e stoli ari në një shtëpi

Policia njoftoi se një qytetar raportoi se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij në Prizren, prej ku kanë vjedhur para, orë dorë dhe dyshohet edhe për një sasi ari.

Në raportin 24 orësh të Policisë, thuhet se rasti ka ndodhur të shtunën, rreth orës 16:00-22:40.

Njoftohet se rasti është iniciuar si “Vjedhje e rëndë” dhe i njëjti është në procedurë hetimore.

Asnjë koment

Comments are closed.