10-06-2023

Prizren: Zhduken dy vajza të mitura

Janë zhdukur dy vajza të mitura në Prizren.Në lidhje me këtë, policia është njoftuar nga prindërit e vajzave.

“Rr. Dragomani, Prizren 21.01.2022 – 12:00. Dy meshkuj kosovarë kanë njoftuar policinë se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre”, thuhet në raportin e policisë.

Tutje, në këtë raport bëhet e ditur se rasti është në hetime.

Asnjë koment

Comments are closed.