04-10-2023

Prizrenasit ia vjedhin veturën në oborrin e shtëpisë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Prizren rreth orëve të vona, raporton Gazeta e Prizrenit.

Policia raportoi se ankuesi, ka njoftuar se persona të panjohur kanë hyr në oborrin e tij dhe i kanë vjedhur veturën me targa vendore.

Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur në oborrin e tij, i kanë vjedhur veturën me targa vendore dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, njofton PK.

Asnjë koment

Comments are closed.