14-07-2024

Prizreni për Vitin e Ri solidarizohet me zonat e prekura nga tërmeti (VIDEO)

Në mesnatë kur u ndërruan motmotet u ngjall atmosfera në qytetin e lashtë, njofton Klan Kosova.

Dhe për ta shijuar këtë moment këtu në shesh nuk kishte vetëm qytetarë vendorë.

Kur përfundoi festë e qytetarëve me fishekzjarre, puna iu kthye zjarrfikësve.

Një shtëpi në lagjen Hoqa Mahallë u kaplua nga zjarri.

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.