29-11-2020

Pse Kurti dhe Haradinaj përurojnë projekte buxhetore? (VIDEO)

Liderët partiakë kanë nisur të duken më shpesh në ceremoni të përurimeve të projekteve nëpër komuna kosovare.

Përfaqësuesit e shoqërisë civile po vlerësojnë se kjo po bëhet për shkak të afrimit të zgjedhjeve lokale, transmeton Klan Kosova.

Asnjë koment

Comments are closed.