04-10-2023

Publikohen fotografitë, Tayna kapet mat me futbollistin italian

Këngëtarja e njohur nga Prizreni, Tayna po shijon disa ditë pushimi në Itali. Por, me sa duket ajo atje nuk është vetëm pasi dikush po e shoqëron atë në pushimet e saj.

Raportohet se këngëtarja Tayna atje është me futbollistin Giovanni Santoro.

Këngëtarja Tayna është mjaft aktive në skenën muzikore. Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore. I fundit ka qenë ai në bashkëpunim me reperin Mozzik dhe këngëtarin Butrint Imeri.

Kënga titullohet “Pare” dhe deri më tani ka grumbulluar me miliona klikime.

 

/GazetaSinjali/

 

Asnjë koment

Comments are closed.