23-04-2024

Rita Ora: GËZUAR 17 SHKURTI

Edhe këngëtarja Rita Ora, ka uruar kosovarët me rastin e 16-vjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Ajo këtë e ka bërë përmes një postimi në Instagram, duke uruar në gjuhën shqipe dhe angleze.

“GËZUAR 17 SHKURTI DITA E PAVARSISË SË KOSOVËS. HAPPY INDEPENDENCE DAY TO KOSOVA”, shkroi ajo./KK

Asnjë koment

Comments are closed.