24-05-2024

Rita Ora transformohet për Halloween dhe befason fansat në koncert

Rita Ora e merr gjithmonë seriozisht festën e Halloween-it, ndaj në koncertin fundit, te saj u transformua plotësisht.

Këngëtarja shqiptare kishte zgjedhur të shndërrohej në reperin amerikan Post Malone dhe ia ka dalë me sukses, shkruan KultPlus.

Ajo doli para publikut me këngën “Rockstar” ku i gjithë publiku u befasuan dhe filluan ta këndojnë dhe nuk e vërejtën se ishte Rita Ora.

Ajo në rrjetin e saj “Instagram” ka shkruar : “Do e nis Halloween-in për ju, pikërisht tani. Postyyy të dua vëlla. Dhe gjithashtu, faleminderit për 14 milionë fansa në “Instagram”. KultPlus.com

Asnjë koment

Comments are closed.