16-04-2021

Rrahje në Prizren

Në Prizren është arrestuar një person pasi dyshohet se është rrahur me një tjetër, ku gjatë rrahjes ka shkrep edhe një plumb nga arma.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 01:45 në Prizren.

Në vend ngjarje është gjet dhe konfiskuar një revole me dy plumba dhe një gëzhojë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.