24-10-2021

Rrahje për pronë mes dy personave në Prizren

Dy meshkuj janë rrahur mes vete dje në Prizren për shkak të një prone.

Pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar, njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prizren, 04.05.2021-10:15. Raportohet se, pas një mosmarrëveshje rreth pronës dy të dyshuar meshkuj kosovarë janë fjalosur mes veti .Të dyshuarit janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit  rasti shkon në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.