15-07-2024

Rreth 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 924 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 21 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje./KK

Asnjë koment

Comments are closed.