27-09-2021

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Dyshohet se tre persona janë lënduar pasi që një lis u rrëzua dhe u shkaktoi lëndime.

Sipas PK-së viktimat prej tyre dy meshkuj dhe një vajzë, dje pasdite janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, ndërkaq njëri prej tyre për shkak të lëndimeve më të rënda është dërguar në QKUK.

P.S Foto.nga arkivi

Asnjë koment

Comments are closed.