27-09-2021

Rrihet për spital një person në Prizren

Një person është lënduar rëndë në Prizren pas sulmit nga persona të panjohur, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë ndërsa i lënduari është dërguar për trajtim në QKUK në Prishtinë.

Raporti nga PK:

 LËNDIM I RËNDË TRUPORË

Prizren 16.08.2021 -21:45 Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi i njëjti është sulmuar fizikisht nga person-a të dyshuar të pa njohur deri tani. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime në kokë dhe i njëjti është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK. Rasti në hetime.

Asnjë koment

Comments are closed.