01-10-2022

Selimi: Nëse Lumiri nuk e jep nënshkrimin atëherë është vegël e VV’së

Ish-ministri i drejtësisë, Selim Selimi ka reaguar lidhur me dërgimin në Kushtetuese të shkarkimit të Valdete Dakës.

Madje, ai ka thënë se nëse Lumir Abdixhiku nuk e jep nënshkrimin për dërgim në gjykatë të kësaj çështjeje, atëherë ai është vegël e VV-së.

Nëse LDK nuk i jep nënshkrimet atëherë Lumiri është bërë vegël e VV dhe Presidentja nuk beson në kushtetueshmërinë e vendimeve të saj”, ka shkruar Selimi në Facebook.

Asnjë koment

Comments are closed.