13-04-2021

Shkelet një këmbësor në Prizren

Në Prizren është shkelur me veurë një këmbësor, tranmeton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, viktima ka marrë lëndime trupore.

“I dyshuari deri sa ishte duke drejtuar automjetin e tij, dyshohet nga pakujdesia në vendkalim të këmbësorëve ka godit viktimën mashkull kosovar”, thuhet në raportine Policisë.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.