Shpërthim në Veri, ka të lënduar!

Reth ores 23:50 dyshohet se ka shpërthyer një granatë dore te hoteli Bisevac ne rr. Knjaz Millosh Mitrovice Veri.

Policia, konkretisht Veton Elshani ka thënë për Indeksonline se njeri person ka lendime me te renda por jashtë rrezikut për jetë.

Rreth ores 23:50 dyshohet se ka shperthyer nje granate dore te hoteli Bisevac ne rr. Knjaz Millosh Mitrovice Veri . Si pasojë e shperthimit janë demtuar 7 vetura dhe dy persona jane  lenduar njeri ka lendime me te renda por jashtë rrezikut për jetë.
Njësit policore relevante janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin
./IO