19-04-2024

SHZAP shtroi iftar për familjet në nevojë të Prizrenit

Shoqata Zejtare dhe Afariste në Prizren, sonte ka shtuar një iftar për  500 persona.

Iftari është shtruar në një tendë të ekspozuar në qendër të qytetit.

“Patëm kënaqësin që të shtrojmë një iftar tradicional për familjet në nevojë, sponzorizuar nga bordi i Shzap-së.Të gjithë personave dhe familjeve në nevoj urojmë begati dhe prosperitet”, kanë shkruar drejtuesit e saj në profilin e “facebookut”./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.