25-10-2020

Sot në rajonin e Prizrenit

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi viziton Komunën e Rahovecit. (Ndërtesa e Komunës).

Ora 14:00

Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Komunën e Mamushës. (Mamushë).

Ora 17:00
Kryeministri Haradinaj viziton kompaninë “Liri” në Prizren./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.