14-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 11:00
Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi mban konferencë në lidhje me kompensimin e dëmeve të shkaktuara nga breshëri. (Objekti i Komunës).

Ora 12:00
Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor shënon Ditën Ndërkombëtare të Biodiversitetit. (Parkut Kombëtar “Sharri”, Dragash)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.