19-06-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të mbajë debatin e parë me qytetarë për këtë vit. Takimi mbahet në selinë e Kuvendit Komunal  të Prizrenit “Shtëpia e Bardhë”.

10:00
Organizata “Ec ma ndryshe”, në bashkëpunim me Klubin e Mjedisit “Luciano Motroni”, organizojnë tryezën “Gjendja e pyjeve dhe problemi i shpyllëzimit”. (Kino “Lumbardhi”, Prizren).

Ora 11:00
Bëhet promovimi i Odës së Ndërmarrësve dhe Zejtarëve “Oda Prizrenit”. Hapësirat e hotelit ‘ABI’ në Prizren. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.