23-04-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora  10:30

Shefat e BE-së në Kosovë dhe Shqipëri, Nataliya Apostolova dhe Romana Vlahutin, bashkë me përfaqësuesit qeveritarë, do të hapin pikëkalimin e revitalizuar kufitar ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë në Morinë. (Pikëkalimi kufitar në Morinë)

Ora 10:30

Vizitë  objektit të Qendrës Sociale në Prizren, nga Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka me bashkëpunëtorë. Më pas do të inspektohen edhe punët në ndërtimet e shtëpive sociale.

Asnjë koment

Comments are closed.