29-11-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtori i Drejtorisë së Bujqësisë, Egzon Elshani, do të inspektojnë zbatimin e projektit për ngritjen e serave, tek përfituesit nga thirrja e hapur nga kjo drejtori në fshatin Vlashnje.

Ora 11:30
Në Rahovec mbahet ceremonia zyrtare e hapjes së festës së vjeljes së rrushit-Hardh Fest (n’Konak të Rahovecit -tek shtëpia e verës). /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.