23-04-2024

Sot zhvillohen dy ndeshje interesante, Liria mysafire e Prishtinës

Sot në futboll do të zhvillohen dy ndeshje interesante, të vlefshme për javën e 23-të të AlbiMall Superligës së Kosovës.

Do të përballen mes vete Skuadrat e vjetra, Prishtina dhe Liria, si dhe Gjilani – Malisheva.

Ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00. /Gazeta e Prizrenit

Asnjë koment

Comments are closed.