24-09-2021

Stoli ari dhe koleksion të orëve vidhen në një shtëpi në Prizren

Një rast i vjedhjes ka ndodhur në Prizren, raporton Gazeta e Prizrenit.

Policia ka njoftuar se qytetar ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe me forcë nga dritarja dhe kanë vjedh para të gatshme, stoli ari dhe koleksion të orëve,

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Sali Saramati”, rreth orës 23:30.

Në vend ngjarje kanë dal njësitet përkatëse për hetim. /GazetaePrizrenit.net

Mund të jetë një imazh i teksti

Asnjë koment

Comments are closed.