21-05-2024

Sulmoi fizikisht tri gra, arrestohet një burrë në Malishevë

Në Malishevë është arrestuar një person, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht tre gra.

Viktimave u është ofruar ndihma mjekësore për shkak të lëndimeve trupore.

I dyshuari është arrestuar dje dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Asnjë koment

Comments are closed.