27-01-2021

Tanya në plazhet e Amerikës me deputetin kosovar

Tayna është një repere e njohur shqiptare që brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të futet fuqishëm në tregun muzikor dhe është tepër e preferuar sidomos nga të rinjtë.

Ajo po qëndron aktualisht në Amerikë teksa po shpërndan imazhe të ndryshme nga vendet që po i viziton.

Duke qenë nën ritmet e këngës “Qe qe” duket se ata po kalojnë momente të bukura së bashku.

Asnjë koment

Comments are closed.