04-10-2023

Tërmet mes Dragashit dhe Kukësit

Një tërmet me magnitudë 2.5 shkallë të Rihterit e ka goditur Dragashin.

Sipas faqes që merret me lëkundjet e tokës, EMSC, dridhjet u ndjenë edhe në Prizren e Kukës

Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale apo pasoja në njerëz./KK

Asnjë koment

Comments are closed.