28-09-2022

Tërmeti dridh Shqipërinë

Një tërmet me magnitudë 3.7 tronditi Shqipërinë mbrëmjen e sotme.

Epiqendra ishte pranë Lezhës, sipas EMSC. Tërmeti u ndje në disa qytete të vendit si Tiranë, Elbasan dhe Librazhd.

Thellësia e tërmetit ishte 5 km./GS

Asnjë koment

Comments are closed.