19-01-2021

Thaçi ateron në Tiranë, të dielën adresohet

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka arritur sot në Aeroportin “Nëna Terezë” në Tiranën, njofton Klan Kosova.

Ai ka deklaruar se të dielën në mbrëmje do t’ju drejtohet me një fjalë nga zyra e tij.

 

“Sapo kam zbritur në Aeroportin “Nëna Terezë” në Tiranë, ndërkaq, të dielën në mbrëmje do t’ju drejtohem me një fjalë nga zyra ime”.

 

“Ju uroj një fundjavë të qetë dhe mbetem me shpresë të plotë se ditët më të mira për Kosovën dhe kombin shqiptar i kemi përpara”.

“Gjithmonë i juaji, deri në fund,Hashimi “, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

Asnjë koment

Comments are closed.