22-06-2024

Tony Blair takoi sot pesë djem të rinj kosovarë që mbajnë emrin e tij

Ish-kryeministri britanik Tony Blair, gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka takuar pesë djem kosovarë të cilët e mbajnë emrin e tij.

Takimi është mbajtur në presidencë, të cilët janë pritur nga Presidentja Vjosa Osmani.

“Nga takimi i përzemërt i Presidentes Vjosa Osmani, ish-Kryeministrit Tony Blair, dhe Toniblerëve të Kosovës”, thuhet në njoftimin e presidencës.

Asnjë koment

Comments are closed.