17-06-2024

Tre të arrestuar shkaku i përleshjes në një lokal të Prizrenit

Një përleshje ka ndodhur mes tre personash në Prizren. Sipas policisë, ajo ka ndodhur në lokalin e njërit prej tyre.

Të dyshuarit  (K/Shqiptar) janë arrestuar.  Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje .

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera se në cilën pjesë dhe për cilat shkaqe ka ardhur deri te përleshja./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.