01-10-2022

Tre të lënduar në një aksident në Suharekë

Në një aksident trafiku që ka ndodhur dje mes një traktori dhe veture në Suharekë, janë lënduar  tre persona janë lënduar

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Si pasojë e aksidentit dy vozitësit dhe një pasagjer, të gjithë meshkuj K-Shqiptar kanë pësuar lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi”, thuhet në raportin e Policisë. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.