04-12-2023

‘U çfarë… pjeshke’! Burrat e komplimentojnë, gruaja thotë se është 54 vjeçe

Donna D’Errico ka ‘ndezur’ rrjetin me disa fotografi të publikuara së fundmi në “Instagram”. 54-vjeçarja ka pozuar në shtëpinë e saj dhe shfaqet shumë seksi me të brendshme.

54-vjeçarja është kritikuar nga ndjekësit se ishte “shumë e vjetër” për t’u shfaqur me bikini në rrjetet sociale.

Në qershor të këtij viti ajo mori shumë ‘urrejtje’ nga komentet në rrjetet sociale, ku i shkruanin se nuk duhej të modelonte me rroba banje.

“Ndihem seksi. Burrat më komplimentojnë. Më lër të jetoj. Kur të jem 80 vjeç, do të kthehem pas dhe do të jem aq e lumtur që e bëra këtë ndërsa isha hot”, u është kundërpërgjigjur ajo ndjekësve.

Asnjë koment

Comments are closed.