U shfaq ‘përvëluese’ në imazhin e fundit! Kaq kushtoi veshja e Lori Hoxhës

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha njihet si një nga femrat më të pasura shqiptare.

Ajo vërehet dukshëm pasi gjithnjë tërheq vëmendje me veshjet e veçanta për çka edhe komentohet nga mediat, shkruan lajmi net.

Imazhi i fundit me të cilin ka rrëmbyer vëmendje është kur ka të veshur një fustan të bardhë i cili kushtoi hiç më pak se 130 euro dhe sandalet ngjyrë ari me çmim 850 euro.

Duket se kësaj radhe Hoxha më shumë i kushtoi rëndësi mbathjeve pasi kanë një çmim marramendës por që janë tejet unike.

Kujtojmë që Lori është fytyrë e brendit ‘Balenciaga’ që shquhet si një prej brendeve më prestigjioze dhe më të shtrenjta të veshjeve.

Image