16-08-2022

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Burime brenda DRP në Prizren, bejnë të ditur për TV Prizreni se sonte është gjetur pa shenja jete një person i moshës 65 vjeçare në rrugën ” Xhon Harison”.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor nga Qendra e Emergjencës, ndërsa në vendngjarje ka qenë e pranishme Policia si dhe prokurori kujdestar.

Trupi i pa jetë do të dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa policia rastin po e cilëson si vdekje e dyshimtë./tvprizreni.net/

Asnjë koment

Comments are closed.