14-07-2024

Vdekje e dyshimtë në Rahovec

Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“Rr. Jahja Duza, Rahovec 17.02.2023 – 13:15. Raportohet se viktimës mashkull gjatë në rrugë e sipër, i është përkeqësuar gjendja dhe nga një kalimtar rasti është dërguar në QKMF Rahovec, ku mjekët përgjegjës kanë konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./FO

Asnjë koment

Comments are closed.