19-07-2024

Vetaksident në Suharekë

Mbrëmjen e së martës në Suharekë është shkaktuar një vetaksident.

Një model i makinës Golf 5 ka humbur kontrollin në qendër të qytetit duke goditur një shtyllë elektrike dhe rrethojat mbrojtëse.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për lëndime serioze. /IO

Asnjë koment

Comments are closed.