19-01-2021

Vetaksident trafiku në Landovicë, lëndohet shoferi

Një vetaksident ka ndodhë, dje pasdite në rrugën e Landovicës.

Sipas policisë, drejtuesi nga pakujdesia humb kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe del jashtë rruge, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore pëson drejtuesi i automjetit i cili pas tretmanit mjekësor lirohet.

P. S Foto nga arkivi

Asnjë koment

Comments are closed.