30-05-2024

Vetaksidentohet një fugon në Xërxe të Dragashit

Një vetaksident ka ndodhur mbrëmjen e së enjtës në rrugën mes fshatrave Xërxe dhe Shajne të Komunës së Dragashit, ku si pasojë e mos përshtatjes së shpejtësisë një fugon është rrokullisur.

Në momenetin kur ndodhi aksidenti në fugon ndodhej vetëm shoferi ku fatmirësisht nuk pati lëndime, por vetëm dëme materiale.

Një dëshmitar ka shkruar në adresën tonë se rruga ishte me borë kur ndodhi ky aksdent./tvprizreni.info/

Vetaksidentohet një fugon në Xërxe të Dragashit

Asnjë koment

Comments are closed.