22-07-2024

Vetura me targa “04” përfshihet nga flakët në Autostradë ( foto )

Një veturë e tipit Audi me targa “04” është përfshirë nga flakët në Autostradë.

Për shuarjen e zjarrit kanë intervenuar zjarrfikësit. Pamjet janë publikuar nga Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit. / Gazeta e Prizrenit

Mund të jetë një imazh i 4 persona dhe makinë

Asnjë koment

Comments are closed.